Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28
Producenci
Dostawa

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD

* W przypadku płatności przelewem Kupujący proszony jest o płatność na podstawie złożonego zamówienia. Nie honorujemy potwierdzeń przelewu. Towar wysyłany jest po wpłynięciu środków na konto.

* Sprzedający nadaje towar wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz 13:00.

* Koszt dostawy wynosi

a) 13,99 zł brutto - wysyłka kurierem DPD, przedpłata na konto bankowe

b) 13,99 zł brutto - wysyłka kurierem, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl. Firma ta pobiera  1,5%  za wykonanie natychmiastowego transferu środków

c) 16,99 zł brutto - wysyłka kurierem, opłata za pobraniem. Max wartość zamówienia 1000 zł. Możliwość zapłaty gotówką u kuriera.

d) 0,00 zł - wysyłka kurierem, przedpłata na konto bankowe przy kwocie zakupów powyżej 350 zł

e) 0,00 zł - wysyłka kurierem, przedpłata na konto bankowe przy kwocie zakupów powyżej 350 zł, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl. Firma ta pobiera 1,5% prowizji za wykonanie natychmiastowego transferu środków

Na cenę przesyłki składa się: koszt opakowania, wypełniacza, pracy przy pakowaniu oraz dostawy.

* Realizacja zamówień:

- Przewidywany termin nadania przesyłki to 24h do 48h dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie.

- Przesyłka kurierska (pobranie) - 24h do 48h dni roboczych  od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia.

* Kurierzy doręczają przesyłki najczęściej w godzinach 8:00 - 16:00 - zatem najbezpieczniej jako adres dostawy przesyłki podać miejsce, w którym spędza się największą część dnia - może to być miejsce pracy ( prosimy podać nazwę firmy)

* Termin doręczenia przesyłki przez kuriera DPD nie powinien przekroczyć  2  dni roboczych. W przypadku wystąpienia opóźnienia w dostawie spowodowanego z winy firmy kurierskiej, Sprzedający na życzenie Kupującego podejmie kroki w celu przyspieszenia dostawy towaru.

Na stronie www.dpd.com.pl mogą Państwo śledzić przesyłki nadane przez sklep.

* Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przed jej odebraniem - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia trzeba koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze, jeśli zawartość jest uszkodzona - należy bezwzględnie spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja nie zostanie uznana! Nie odpowiadamy za skutki odebrania od kuriera uszkodzonej przesyłki.

 

PRZESYŁKA DO PACZKOMATU 24/7 INPOST

* Sprzedający nadaje towar wyłącznie na terenie Polski do Paczkomatów 24/7 INPOST od poniedziałku do piątku do godz 12:00 do 48h od zaksięgowania środków na koncie

* Koszt dostawy wynosi:

a) 10,99 zł brutto - przedpłata na konto bankowe

b) 10,99 zł brutto - przedpłata na konto bankowe, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl. Firma te pobiera 1,5% prowizji za wykonanie natychmiastowego transferu środków

c) 0,00 zł - przedpłata na konto bankowe przy kwocie zakupów powyżej 350 zł

d) 0,00 zł - przedpłata na konto bankowe przy kwocie zakupów powyżej 350 zł, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl

Na cenę przesyłki składa się: koszt opakowania, wypełniacza, pracy przy pakowaniu, dostawy oraz ubezpieczenie.

* Przesyłki są ubezpieczone do wartości 200 zł.

* Przewidywany termin nadania przesyłki: do 48h od momentu zaksięgowania środków na koncie.

* Termin doręczenia przesyłki do paczkomatu to max.: dzień nadania + 3 dni robocze.

* Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przed jej odebraniem w oku kamery przy paczkomacie - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia, jeśli zawartość jest uszkodzona - należy bezwzględnie spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja nie zostanie uznana.

 

ODBIÓR OSOBISTY

 

* Koszt dostawy wynosi - 0,00 zł 

* Klient zostanie drogą mailową zaproszony po odbiór zamówienia

* Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem ul. Anny German 15, 01-794 Warszawa , w godzinach pracy biura (8-16) lub w przypadku zamówień opłaconych w godzinach 8-22 przez cały tydzień przy ul. Rydygiera 15A. Odbiór na Rydygiera należy indywidualnie ustalić ze sklepem.

* Płatność gotówką lub kartą.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl