Dostawa

ODBIÓR OSOBISTY

 

* Koszt dostawy wynosi - 0,00 zł 

* Klient zostanie drogą mailową zaproszony po odbiór zamówienia

* Odbiór osobisty jest możliwy pod adresem ul. Jórskiego 25, 03-584 Warszawa; w godzinach:

poniedziałek – piątek (11:00 – 18:00).

 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD

* W przypadku płatności przelewem Kupujący proszony jest o płatność na podstawie złożonego zamówienia. Nie honorujemy potwierdzeń przelewu. Towar wysyłany jest po wpłynięciu środków na konto.

* Sprzedający nadaje towar wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. w dni robocze od poniedziałku do piątku o godz 14:00.

* Koszt dostawy wynosi

a) 0 zł - wysyłka kurierem, przedpłata na konto bankowe, przy zakupach powyżej 170 zł.

b) 0 zł - wysyłka kurierem, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl lub PayU. Firmy te pobierają odpowiednio 1,5% oraz 2% prowizji za wykonanie natychmiastowego transferu środków, przy zakupach powyżej 170 zł.

b) 11,99 zł brutto - wysyłka kurierem, przedpłata na konto bankowe, przy zakupach do 170 zł.

c) 11,99 zł brutto - wysyłka kurierem, przedpłata za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl lub PayU. Firmy te pobierają odpowiednio 1,5% oraz 2% prowizji za wykonanie natychmiastowego transferu środków, przy zakupach do 170 zł.

d) 14,99 zł brutto - wysyłka kurierem, opłata za pobraniem. Max wartość zamówienia 800 zł. Możliwość zapłaty tylko i wyłącznie gotówką.

Na cenę przesyłki składa się: koszt opakowania, wypełniacza, pracy przy pakowaniu oraz dostawy.

* Realizacja zamówień:

- Przesyłka kurierska (przedpłata na konto) - Klient zostanie drogą mailową poinformowany o przyjęciu zamówienia do realizacji. Zamówienia złożone w weekend (piątek po godz. 14:00, sobota, niedziela) będą realizowane w poniedziałek. Przesyłki odbierane są przez firmę kurierską o godz 14:00 w dni robocze, jeśli więc wpływ środków na konto będzie odnotowany przed godz 14:00, przesyłka zostanie wysłana danego dnia, jeśli natomiast po 14:00 dnia następnego. Przewidywany termin nadania przesyłki to 24h od momentu zaksięgowania środków na koncie.

- Przesyłka kurierska (pobranie) - Klient zostanie drogą mailową poinformowany o przyjęciu zamówienia do realizacji. Zamówienia złożone do godz. 14:00 będą realizowane tego samego dnia, złożone po godz. 14:00 będą realizowane dnia następnego. Zamówienia złożone w weekend (piątek po godz. 14:00, sobota, niedziela) będą realizowane w poniedziałek.

* Kurierzy doręczają przesyłki najczęściej w godzinach 8:00 - 16:00 - zatem najbezpieczniej jako adres dostawy przesyłki podać miejsce, w którym spędza się największą część dnia - może to być miejsce pracy ( prosimy podać nazwę firmy)

* Termin doręczenia przesyłki przez kuriera DPD nie powinien przekroczyć jednego dnia roboczego. W przypadku wystąpienia opóźnienia w dostawie spowodowanego z winy firmy kurierskiej, Sprzedający na życzenie Kupującego podejmie kroki w celu przyspieszenia dostawy towaru.

Na stronie www.dpd.com.pl mogą Państwo śledzić przesyłki nadane przez sklep.

* Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przed jej odebraniem - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia trzeba koniecznie otworzyć paczkę przy kurierze, jeśli zawartość jest uszkodzona - należy bezwzględnie spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja nie zostanie uznana! Nie odpowiadamy za skutki odebrania od kuriera uszkodzonej przesyłki.

 

PRZESYŁKA DO PACZKOMATU 24/7 INPOST

* Sprzedający nadaje towar wyłącznie na terenie Polski do Paczkomatów 24/7 INPOST od poniedziałku do piątku o godz 12:00 do 48h od zaksięgowania środków na koncie

* Koszt dostawy wynosi:

- 10,99 zł brutto - przedpłata na konto bankowe, przy zakupach za kwotę mniejszą niż 170 zł

- 0,00 zł - przedpłata na konto bankowe, przy zakupach za kwotę większą niż 170 zł

Na cenę przesyłki składa się: koszt opakowania, wypełniacza, pracy przy pakowaniu, dostawy oraz ubezpieczenie.

* Istnieje możliwość wykonania przedpłaty za pośrednictwem firmy Przelewy24.pl . Firma ta pobiera 1,5%  prowizji za wykonanie natychmiastowego transferu środków. 

* Przesyłki są ubezpieczone do wartości 200 zł.

* Klient zostanie drogą mailową poinformowany o przyjęciu zamówienia do realizacji. Zamówienia złożone w piątek po godz. 12:00 będą realizowane w poniedziałek.

* Termin doręczenia przesyłki do paczkomatu to max.: dzień nadania + 3 dni robocze.

* Prosimy dokładnie obejrzeć przesyłkę przed jej odebraniem w oku kamery przy paczkomacie - jeśli nosi ona ślady mechanicznego uszkodzenia, jeśli zawartość jest uszkodzona - należy bezwzględnie spisać protokół szkody, który będzie później podstawą reklamacji usługi doręczenia. Bez protokołu reklamacja nie zostanie uznana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl